Sākums Piedāvājums Sezona Galerija  Intervijas  KontaktiZIEMASSVĒTKU GAIDĀS


Visas zemes tekas zilgas
Šonakt sargā miera gariņš.
Tāli zvani… Klusas ilgas…
Rokās smaidošs egļu zariņš…
Visur viegliem, mīļiem soļiem
Senā svētku teika staigā.

PIEDĀVĀJAM ZIEMASSVĒTKU UN JAUNĀ GADA PROGRAMMAS BĒRNIEM UN PIEAUGUŠAJIEM .
LEĻĻU LUGA.

Tuvojas Ziemassvētki un visi zvēri ar nepacietību gaida Ziemassvētku Vecīša ierašanos, tāpēc mežā valda satraukums. Zvēri mācās dzejolīšus, jo citādi vēl Ziemassvētku Vecītis neiedos tik kāroto Ziemassvētku dāvanu.

Kā nu tas gadījās kā ne, bet Brālītis-Trusītis, Ēzelītis un Siventiņš ir iemācījušies vienu un to pašu dzejolīti! Nu tik mežā sākas jezga - kurš tad skaitīs šo pantiņu un kuram jāmeklē cits.( Nav nemaz tik vienkārši sameklēt un iemācīties "īsto pantiņu"). Visa šī kņada pamodina Lācīti, kurš bija devies ziemas guļā. Viņš ir neizpratnē par visapkārt valdošo satraukumu, jo ziemā visi kārtīgi Lāči taču guļ un tāpēc nezin, kas tie tādi - Ziemassvētki ? !

Draugi cenšas to paskaidrot Lācītim, bet kā tu paskaidrosi, ja pats īsti nezini! Viņi zina tikai to, ka atnāks Ziemassvētku Vecītis, kuram jāskaita pantiņš, lai saņemtu mantiņu.

Tad nu būs jānāk palīgā klātesošiem bērniem un kā tas beigsies - to paši redzēsiet un dzirdēsiet...

Sagatavošanā jauna Ziemassvētku luga.

ZIEMASSVĒTKU VECĪTIS UN RŪĶIS.

Kopā ar Ziemassvētku Vecīti un Rūķi Jūs varēsiet uzzināt, kādas ir latviešu tautas tradīcijas un ticējumi Ziemassvētkos un Jaunajā gadā. Kā šos svētkus sagaida un svin pie mums Latvijā, kā arī citur pasaulē.
Un vai Jūs zināt, kur pirmo reizi rotāja eglīti un kāpēc tieši eglīti? Un kāds ir Ziemassvētku brīnums - notikums, kas ir par pamatu Ziemassvētku svinēšanai?

Ziemassvētku Vecītis gribēs zināt, kā bērni (pieaugušie) viņu ir gaidījuši, kā gatavojušies Ziemassvētkiem un Jaunajam gadam. Viņš būs ļoti priecīgs, ja būsiet iemācījušies kādu skaistu dzejolīti vai dziesmiņu.
Bez tam varēsiet sacensties gudrībā un veiklībā, minot mīklas un ejot jautrās rotaļās un spēlēs, kuras Jums iemācīs Ziemassvētku Vecītis ar Rūķi.

Pasākuma scenāriju ir iespējams paplašināt ! Kopā ar Ziemassvētku Vecīti un Rūķi pie Jums ciemos varētu ierasties arī Cirka mākslinieki, Mazie Rūķi - dejotāji, un vēl dažādi, mīļi un gaidīti ciemiņi!

Ziemassvētku Vecīša lomā būs iejuties profesionāls aktieris.
Vecītim palīdzēs un par muzikālo noformējumu, labam garastāvoklim, rūpēsies Rūķis.

NOVĒLAM JUMS JAUTRUS UN INTERESANTUS SVĒTKUS!

Ar cieņu - Ainārs Jocis un Rīgas Jauniešu Leļļu teātris.

Mob. tālrunis papildus informācijai: 9426010